Travertín Walnut CC 61x40,6x1,1cm

Kód: 1023
€37,90 / m2 s DPH €31,58 bez DPH
Skladom

Tento prírodný kameň s rozmermi 61x40,6 cm a hrúbkou 1,1 cm je ideálny pre rôzne stavebné a dekoračné aplikácie, poskytujúc luxusný vzhľad a vysokú odolnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Walnut CC 61x40,6x1,1 cm

Pridajte do vášho interiéru alebo exteriéru nádych sofistikovanosti a prírodnej krásy s naším Travertínom Walnut CC. Tento prírodný kameň s rozmermi 61x40,6 cm a hrúbkou 1,1 cm je ideálny pre rôzne stavebné a dekoračné aplikácie, poskytujúc luxusný vzhľad a vysokú odolnosť.

Hlavné vlastnosti Travertínu Walnut CC 61x40,6x1,1 cm:

  1. Prírodná krása: Travertín Walnut CC ponúka krásnu farebnú paletu a textúru, ktorá dodáva každému priestoru teplý a elegantný vzhľad. Jeho prirodzené farebné variácie a jedinečné vzory vytvárajú atraktívny vizuálny efekt.
  2. Veľké rozmery: Rozmery 61x40,6 cm umožňujú rýchlu a efektívnu inštaláciu, pričom veľké dlaždice vytvárajú jednoliaty a harmonický vzhľad s minimálnym počtom škár.
  3. Vysoká odolnosť a trvácnosť: Travertín je známy svojou odolnosťou voči opotrebeniu, poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu, čo z neho robí ideálny materiál pre dlhodobé použitie.
  4. Univerzálne použitie: Tento travertín je vhodný pre rôzne aplikácie, vrátane podláh, obkladov stien, terás, kúpeľní a kuchýň. Jeho všestrannosť umožňuje použitie v rôznych štýloch dizajnu, od tradičného po moderný.
  5. Jednoduchá údržba: Travertín Walnut CC je ľahko udržiavateľný a nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. Pravidelné čistenie bežnými čistiacimi prostriedkami zachová jeho vzhľad a kvalitu.

Možnosti použitia Travertínu Walnut CC 61x40,6x1,1 cm:

  • Podlahy: Vytvorte luxusné a trvácne podlahy vo vašej obývačke, kuchyni, kúpeľni alebo vstupnej hale.
  • Obklady stien: Použite travertín na obklady stien v interiéri aj exteriéri, čím dodáte priestorom jedinečný vzhľad a eleganciu.
  • Terasy a balkóny: Travertín je ideálny pre vonkajšie plochy, kde poskytuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a krásny estetický vzhľad.
  • Kúpeľne a kuchyne: Jeho odolnosť voči vlhkosti a ľahká údržba robia z tohto materiálu ideálnu voľbu pre kúpeľne a kuchyne.
  • Komerčné priestory: Perfektné pre reštaurácie, hotely, kancelárie a iné komerčné priestory, kde chcete dosiahnuť luxusný a profesionálny vzhľad.

Záver

Travertín Walnut CC 61x40,6x1,1 cm je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí chcú skombinovať prírodnú krásu s praktickosťou a trvácnosťou. Navštívte našu stránku a vyberte si z našej ponuky, aby ste váš domov alebo komerčný priestor pretvorili na luxusné a štýlové miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 30 kg
Rozmer: 61 x 40,6 cm
Hrúbka: 1,1 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: