Miska Fish Tray

Kód: 337
€54 / ks s DPH €45 bez DPH
Skladom

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska Fish Tray Eta Gold

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického mramoru, ktorý má krásne detaily pripomínajúce kamenné usadeniny. 

Miska Fish Tray je jedinečným spojením prirodzeného krásy prírodného kamene a funkcionality. Táto miska je vyrobená z kvalitného prírodného kameňa, čo z nej robí trvanlivý a odolný nástroj pre servírovanie a dekoráciu.

Svojím jedinečným dizajnom a textúrou prírodného kameňa Miska Fish Tray prinesie do vášho stolu a interiéru rustikálny a prirodzený vzhľad. Každý kúsok je originál, pretože vzory a farby kameňa sa môžu líšiť, čím každá miska získava svoju jedinečnosť.

Táto miska je ideálna na servírovanie rôznych jedál a je skvelým spôsobom, ako pridať prírodný šmrnc do vašich stolovacích zážitkov. Je vhodná pre všetky príležitosti, od neformálnych večierkov po elegantné hostiny.

Miska Fish Tray nie je len praktickým kuchynským nástrojom, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý zdôrazňuje krásu prírody. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spojenie medzi funkcionalitou a prirodzenou krásou.

Investujte do Misky Fish Tray a pridajte do svojho stolu a interiéru dotyk prírodného kameňa. Táto miska je výborným spôsobom, ako zdôrazniť krásu a autenticitu vašich jedál a dekorácií.

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. 

Chce to len trochu fantázie

a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá miska Fish Tray by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: